Arap Kızı Kremi

Arap Kızı Kremi Nedir ve Kullanımı Nasıl Olur?

Arap Kızı Kremi
Arap Kızı Kremi nedir ve nasıl kullanılır ?

Arap kızı kremi her gün, periyodik olarak, kullanılması gereken bir kremdir. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez cilde uygulanması gerekir. Yüze uygularken dairesel hareketler yapıp masaj şeklinde sürülmelidir. Böylece cildin kan akışı hızlanır. Bu da daha sağlıklı ve canlı hücreler oluşacağı anlamına gelir. Bu ürün bitkisel içerikli bir kremdir. Bu yüzden herhangi bir yan etki yapmaz. Ancak bitkisel ürünlere karşı herhangi bir alerjisi olanların ve hamile kişilerin ürünü kullanmadan önce mutlaka doktora başvurmaları önerilmektedir.

Yüzde meydana gelen sivilce (akne) probleminde de oldukça etkili bir kremdir. Kuru ciltler, karma ciltler, yağlı ciltler, akneli ciltler için uygun olan Arap kızı kremi periyodik olarak kullanılması halinde büyük bir fayda sağlamaktadır. Arap kızı kremi ciltte zamanla oluşan ölü hücrelerin de yok edilmesinde etkili olur. Böylece peeling yapılmış gibi taze, parlak, berrak ve canlı bir görünüm sağlar. Ölü derinin uzaklaşmasıyla beraber ciltte yeni hücreler oluşur. Bu yeni hücreler genç ve sağlıklı cilt görünümü oluşturur. Arap kızı kremi ürününü düzenli olarak kullanmaya özen göstermek gerekir. 1 hafta boyunca periyodik olarak kullanılan Arap kızı kremi ürününün faydasını kısa süre içinde göreceksiniz.

Arap kızı kremi cildin sağlık kazanmasında, aydınlanmasında, estetik bir görünüm kazanmasında ve tazelenmesinde oldukça başarılı olan bir ürünüdür. Bu krem sayesinde aknelerden, sivilcelerin oluşturduğu iz ve lekelerden, siyah noktalardan, güneş lekelerinden ve çillerden kurtulmak mümkündür. Çil ve güneş lekeleri yaz mevsiminde arttığı için Arap kızı kremi ile kısa süre içinde azalma sağlanabilir. Akne problemi yaşayan, cilt bakımına gerekli özeni gösteremeyen, sigara ve alkol tüketen kişilerin ciltlerinde oluşan problemler daha fazladır. Arap kızı kremi kullanarak bu problemler azaltılır.